دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي

 

 


      


Prayer Time
طلاب علوم دینی طلایه داران تبلیغ دین مبین اسلام هستند
تاریخ انتشار: 1395/10/14
کد خبر: 41265
Print
Rss Services


نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه:
طلاب علوم دینی طلایه داران تبلیغ دین مبین اسلام هستند
نشست هم اندیشی ائمه جمعه، جماعات و شورای روحانیت اهل سنت آذربایجان غربی در محل دفتر امام جمعه ارومیه برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه:

طلاب علوم دینی طلایه داران تبلیغ دین مبین اسلام هستند

به گزارش رابط خبری دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی، نشست هم اندیشی ائمه جمعه، جماعات و شورای روحانیت اهل سنت آذربایجان غربی در محل دفتر امام جمعه ارومیه برگزار شد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه در این نشست با اشاره به این که مراسم ایام ولادت پیامبر اکرم ص در آذربایجان غربی بسیار باشکوه برگزار شد و یکی از مسائل مورد افتخار استان است گفت: برگزاری باشکوه این مراسمات حاکی از ارادت و عشق مردم به ساحت مقدس شخصیت نورانی پیامبر اکرم ص است.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی با بیان این که لباس روحانیت نعمت بزرگی است که خداوند بر ما روحانیون عنایت کرده است افزود: روحانیون و طلاب علوم دینی راه انبیا را ادامه می دهند و این موضوع توفیق بسیار بزرگی است که باید از فرصت بدست آمده نهایت استفاده را بکنیم.

وی خاطر نشان کرد: ما باید به مسئله تبلیغ دین اهمیت زیادی بدهیم و اباحه گری و فاصله گرفتن مردم از دین را که نقشه شوم دشمنان در جامعه است را خنثی کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه طلاب علوم دینی را طلایه داران تبلیغ در جامعه دانست و تصریح کرد: باید از اختلاف ها جلوگیری شود و وحدت و همدلی در جامعه بیش از پیش گسترش یابد.

امام جمعه ارومیه ارتقا کیفیت نماز های جمعه و استفاده از مطالب بروز و موثر را در افزایش کمی تعداد نمازگزاران شهرستان های استان مهم ارزیابی کرد و گفت: یکی از فرصت های مهم در زمینه ارائه مطالب دینی و سیاسی بروز، تریبون های نماز جمعه است و باید قدر این نعمت الهی را بدانیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با بیان این که باید بر وجود نعمت عظمای جمهوری اسلامی شاکر باشیم افزود: در سایه این نظام است که دین و اعتقادات مردم حفظ خواهد شد و آرامش و امنیت نیز بدین طریق در جامعه مستقر می شود.

همچنین در این جلسه ائمه جمعه ، جماعات و شورای روحانیت اهل سنت استان به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید