دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي


         

حضرت امام خميني (ره):
شما در فکر باشيد که اگر از اين ضيافت درست بيرون آمديد، آن وقت عيد داريد، عيد مال کسي است که در اين ضيافت راه يافته باشد و استفاده کرده باشد.


طلاب علوم دینی طلایه داران تبلیغ دین مبین اسلام هستند


نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه:
طلاب علوم دینی طلایه داران تبلیغ دین مبین اسلام هستند
نشست هم اندیشی ائمه جمعه، جماعات و شورای روحانیت اهل سنت آذربایجان غربی در محل دفتر امام جمعه ارومیه برگزار شد.
Date:1395/10/14

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه:

طلاب علوم دینی طلایه داران تبلیغ دین مبین اسلام هستند

به گزارش رابط خبری دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی، نشست هم اندیشی ائمه جمعه، جماعات و شورای روحانیت اهل سنت آذربایجان غربی در محل دفتر امام جمعه ارومیه برگزار شد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه در این نشست با اشاره به این که مراسم ایام ولادت پیامبر اکرم ص در آذربایجان غربی بسیار باشکوه برگزار شد و یکی از مسائل مورد افتخار استان است گفت: برگزاری باشکوه این مراسمات حاکی از ارادت و عشق مردم به ساحت مقدس شخصیت نورانی پیامبر اکرم ص است.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی با بیان این که لباس روحانیت نعمت بزرگی است که خداوند بر ما روحانیون عنایت کرده است افزود: روحانیون و طلاب علوم دینی راه انبیا را ادامه می دهند و این موضوع توفیق بسیار بزرگی است که باید از فرصت بدست آمده نهایت استفاده را بکنیم.

وی خاطر نشان کرد: ما باید به مسئله تبلیغ دین اهمیت زیادی بدهیم و اباحه گری و فاصله گرفتن مردم از دین را که نقشه شوم دشمنان در جامعه است را خنثی کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه طلاب علوم دینی را طلایه داران تبلیغ در جامعه دانست و تصریح کرد: باید از اختلاف ها جلوگیری شود و وحدت و همدلی در جامعه بیش از پیش گسترش یابد.

امام جمعه ارومیه ارتقا کیفیت نماز های جمعه و استفاده از مطالب بروز و موثر را در افزایش کمی تعداد نمازگزاران شهرستان های استان مهم ارزیابی کرد و گفت: یکی از فرصت های مهم در زمینه ارائه مطالب دینی و سیاسی بروز، تریبون های نماز جمعه است و باید قدر این نعمت الهی را بدانیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با بیان این که باید بر وجود نعمت عظمای جمهوری اسلامی شاکر باشیم افزود: در سایه این نظام است که دین و اعتقادات مردم حفظ خواهد شد و آرامش و امنیت نیز بدین طریق در جامعه مستقر می شود.

همچنین در این جلسه ائمه جمعه ، جماعات و شورای روحانیت اهل سنت استان به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.

رابط خبري دفتر نماينده ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی


Rss Services Print  -(2 Body) 
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image